Wydarzenia

Rezerwacja on-line w Silva Sport

start:   27 listopada 2009 r.

Warszawski klub Silva Sport, posiadający między innymi sześć kortów tenisowych i dwa wysokiej klasy korty do squasha, wdrożył system ekorty.pl i zaoferował swoim klientom możliwość rezerwacji kortów on-line.

Klub Silva Sport, położony w Warszawie przy ul. Puławskiej 531, koneserom squasha oddaje do dyspozycji dwa znakomite korty ASB, których jakość docenili między innymi uczestnicy ligi, rozgywającej tu swoje mecze w każdą niedzielę.

Dla pasjonatów tenisa przygotowano dwa korty odkryte i cztery hale tenisowe z naturalną nawierzchnią. Na kortach są prowadzone zajęcia z trenerami, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Klub prowadzi także kursy golfa, wykorzystując driving range na 25 stanowisk i putting green. Trening golfa jest możliwy nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych dzięki 9 zadaszonym stanowiskom driving range. Sprzęt do treningów można wypożyczyć na miejscu, dzięki czemu Silva Sport jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia przygody z golfem.

W klubie odbywają się ponadto zajęcia fitness prowadzone przez wykwalifikowaną trenerkę.

Różnorodność oferowanych zajęć i ładne położenie w sąsiedztwie Lasu Kabackiego powodują, że w Silva Sport będzie się doskonale bawić cała rodzina. Dodatkowym atutem klubu dla mieszkańców południowej Warszawy i okolic Piaseczna jest wyjątkowo godny dojazd.