Wydarzenia

10 września 2011 r. TURNIEJ PFS kat. B

start:   6 września 2011 r.

TURNIEJ PFS kat. B odbedzie sie w Szczecinie w klubie Squash Center.

ZASADY TURNIEJU
Jednodniowy turniej rozgrywany systemem pucharowym od rana do wieczora.
W przypadku przegrania meczu zapewniamy dalsze gry w turnieju "do tyłu". Gramy systemem PSA, każdy set do 11 punktów, przy stanie 10-10 gramy do dwóch punktów przewagi. Mecze w turnieju głównym gramy do 3 wygranych setów. Mecze turnieju do tyłu gramy do 2 wygranych setów. Wygrani meczu sędziują następny mecz na tym samym korcie. W przypadku gdy zgłosi się min. 6 kobiet rozegrany zostanie turniej damski

ZASADY ZGŁOSZENIA
Turniej otwarty zgłoszony do cyklu Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kategorii B. Aby grać potrzebna jest licencja PFS, można ją bezpłatnie wyrobić w klubie w dniu turnieju. Pomożemy we wszystkich formalnościach.
Wpisowe do turnieju OPEN 80zł w tym 10zł opłata do PFS, Wpisowe do turnieju damskiego wynosi 25zł. Kobiety, które zdecydują się zagrać w turnieju OPEN płacą 65zł za oba turnieje.
Organizatorzy zapewniają przekąski podczas trwania turnieju

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 09.09.2011 na adres: kontakt@squash-szczecin.comAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w formacie Imię, Nazwisko, tel. kontaktowy, numer licencji PFS, miejsce w rankingu PFS.

Zgłoszenia telefoniczne 91 487 25 25
Losowanie par odbędzie się w dniu turnieju o godzinie 9:45
Wpłaty można dokonać osobiście w recepcji klubu lub na konto:
Salus Sp. z o.o. nr konta 70 1140 2017 0000 4602 1161 8727
podając w tytule Imię i Nazwisko.

NAGRODY:
Dla zwycięzcy turnieju rakieta KARAKAL z serii BX oraz stosowny puchar zwycięzcy, ponadto wśród wszystkich uczestników rozlosujemy: WYJAZD do SPA MED. STRUMIANY, SŁUCHAWKI STEREOFONICZNE, Mysz komputerową wraz z padem numerycznym, EKOLOGICZNY kalkulator CANON wyprodukowany tylko i wyłącznie z surowców wtórnych; KAŻDY uczestnik otrzyma koszulkę z logo klubu, dyplom uczestnictwa oraz niespodziankę od SQUASH CENTER