Strona klubu

Squash Odlewnicza 7

Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa
E-mail: kontakt@odlewnicza7.pl
Tel.: 888 222 811, (22) 811 60 27
Pon-Pt: 06:00 - 23:00
Sobota: 08:00 - 22:00
Niedziela: 08:00 - 22:00


Łazienka:Tak
Szatnia:Tak
Bar:Tak
Sklep:Tak
Wypożyczalnia sprzętu:Tak
Parking:Tak
Korty do squasha:5

Informacje

Squash Warszawa Odlewnicza7 to miejsce, które stworzyliśmy dla Was - naszych gości, znajomych i przyjaciół. Miejsce z pozytywnym klimatem, nastrojową muzyką, utrzymane w charakterze plaży i słońca, by każdy czuł tu się jak u siebie.

Posiadamy 5 wysokiej jakości kortów do squasha,ustawionych i zaprojektowanych z myślą o indywidualnych potrzebach graczy. Zagraj na pierwszym w Warszawie kolorowym korcie Rainbow, zobacz jak słoneczne kolory ścian wpływają na grę i samopoczucie.

Potrzebujesz spokoju i intymnej atmosfery? Nic prostszego, jeden z naszych kortów umieściliśmy w strefie Private Resort ukrytej w spokojnej części klubu za oddzielnymi drzwiami.

Od początku przykładamy bardzo dużą uwagę do detali wpływających na samopoczucie naszych gości.Odpowiedni układ szatni, nawiewy i klimatyzacja zapewniają odpowiedni komfort przed i w trakcie gry.

Po grze zapraszamy Was do Beach Lounge Baru na odrobinę relaxu przy doskonałej kawie, świeżo wyciskanych sokach, domowym cieście czy sałatkach.

Naszym atutem są także rozsądne ceny i bardzo rozwinięty program współpracy z siecią kart Benefit. Squash Warszawa Odlewnicza7 to idealne miejsce by cieszyć się grą w doskonałej atmosferze.