Strona klubu

Fitness Club Seven

ul. Żeromskiego 2, Brodnica
E-mail: seven@sevenclub.pl
Tel.: (56) 494 39 70
Pon-Pt: 09:00 - 22:00
Sobota: 10:00 - 18:00


Łazienka:Tak
Szatnia:Tak
Sklep:Tak
Parking:Tak
Korty do squasha:1

Informacje

Działamy na rynku od 2004 roku, więc zdobyte dotychczas doświadczenie staramy się inwestować tak, by nasze usługi były coraz lepsze. Dbamy o doskonałą jakość zajęć, komfort ćwiczeń, ale w szczególności o to, by nasi Klienci korzystając z usług naszego klubu czuli ogromne zadowolenie. Ważne jest dla nas to, by każdy z Państwa czuł się w naszym klubie wyjątkowo, a poczucie, iż klub sportowy to tylko miejsce ćwiczeń, zniknęło wraz z wypiciem filiżanki kawy przy miłej rozmowie z klubowiczami.

Fitness Club SEVEN to miejsce, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej każdy z Państwa może osiągnąć wyznaczone przez siebie cele takie jak: udoskonalenie sylwetki, poprawę kondycji fizycznej, jak również zrelaksować się po codziennej zawodowej gonitwie.

Oferujemy Państwu możliwość korzystania m.in. z siłowni oraz sali cardio wyposażonych w bardzo dobry sprzęt firmy Techno Gym. Ponadto, zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach grypowych takich jak spinning, total body condition, step, płaski brzuch bądź sztangi power dumbell. Posiadamy również boisko do squash, saunę oraz solarium.

Naszym mottem jest: Zamień czas na ruch! Nie traćcie więc Państwo czasu na szukanie dla Siebie odpowiedniego klubu, gdzie spędzicie swój wolny czas, którego z pewnością macie coraz mniej. Właśnie go znaleźliście!